GEODET BRATISLAVA

Potrebujete odborníkov na geodetické práce v Bratislave? Zverte svoj pozemok do rúk geodetom z Bratislavy z Geo-group s.r.o. S nami sa pripravte na profesionálne, rýchle a cenovo dostupné práce z oblasti geodézie.

Geodetické práce v hlavnom meste – meriame aj v Bratislave

Významná časť našich klientov býva a stavia práve v hlavnom meste. Preto je pre nás samozrejmosťou poskytovať geodetické práce aj v lokalite Bratislava.

Našim klientom sa snažíme vychádzať čo najviac v ústrety. Precízne a spoľahlivo plníme ich požiadavky, a to nielen v bezkonkurenčnej rýchlosti a kvalite, ale aj cene. Či už ide o menšiu zákazku zopár metrov, alebo budeme merať desiatky kilometrov, naši geodeti z Bratislavy radi zastrešia celý proces. Počas toho, ako my budeme pracovať, vy si môžete vychutnávať kávičku pri objednávaní nového zariadenia alebo čítania nášho blogu.

Geodézia Bratislava: Služby geodetických prác

Robíte si „zálusk“ na výstavbu rodinných domov v Bratislave a jej okolí, alebo si lámete hlavu otázkou ako zistíte, čo vlastníte? Stavte na geodetické služby od nás.

S čím vám vieme pomôcť?

Neváhajte našich geodetov z Bratislavy kontaktovať aj s ďalšími požiadavkami. Radi sa pozrieme na to, ako vám vieme pomôcť.

Naši geodeti z Bratislavy používajú najmodernejšie technológie

U nás sú samozrejmosťou nielen špičkové schopnosti jednotlivcov, ale aj kvalitné technológie. Meriame najnovšou meracou technikou značky Leica Geosystems a Trimble spolu s kvalitným hardvérovým a softvérovým vybavením pre spracovanie zozbieraných dát a tvorbu výstupov. Môžete sa tak spoľahnúť na absolútnu presnosť v meraní pozemkov a stavieb v Bratislave.

Bratislava nie je jediná oblasť, v ktorej pracujú naši geodeti. Pozrite si aj ďalšie mestá a regióny, kde môžete využiť naše služby, alebo nám napíšte so žiadosťou o cenovú ponuku.