GEODET ŠAĽA

Zverte svoj pozemok do rúk profesionálnym geodetom zo Šale z Geo-group s.r.o. Poskytujeme odborné a rýchle práce z oblasti geodézie. Technický podklad od geodeta budete potrebovať nielen pre vyhotovenie stavby, ale napríklad aj vtedy, ak chcete požiadať o súpisné číslo stavby.

Geodetické práce vo vašom okolí – meriame aj v Šali

Významná časť našich zákazníkov býva a stavia práve v blízkosti toku rieky Váh. Preto sme sa vám rozhodli byť na blízku a merať aj v lokalite Šaľa.

Našim zákazníkom sa snažíme vychádzať čo najviac v ústrety. Bezkonkurenčná je nielen naša rýchlosť, ale aj kvalita a cena geodetických prác. Nezáleží na tom, či potrebujete zameranie pozemku alebo geometrický plán pre malý pozemok, alebo je to geografická os, výškopis, polohopis či priebeh terénu pre trasu dlhú niekoľko desiatok kilometrov. Geodeti zo Šale zastrešia celý proces bez zbytočných starostí.

Svoj čas môžete venovať napríklad objednávaniu zariadenia do vášho nového domu, alebo relaxovať pri čítaní nášho blogu. Odborné záležitosti môžete bez obáv nechať na nás.

 

Geodézia Šaľa: Naše služby

Geodézia Šaľa pokrýva všetky štandardné geodetické práce, ktoré sú nevyhnutné pri akejkoľvek novej stavbe, ale aj pri zmene na už existujúcich parcelách.

Služby, s ktorými vám vieme pomôcť:

Neváhajte našich geodetov zo Šale kontaktovať aj s ďalšími požiadavkami. Následne sa pozrieme na to, či vám vieme vyhovieť.

 

Geodeti zo Šale pracujú skutočne spoľahlivo

Pri meraniach používame najnovšiu meraciu techniku značky Leica Geosystems a Trimble. Samozrejmosťou je aj kvalitné hardvérové a softvérové vybavenie pre spracovanie zozbieraných dát a tvorbu výstupov. Aj vďaka kvalitnej technike a spoľahlivému vybaveniu vám môžeme poskytovať tie najlepšie geodetické práce.

Geodetické práce od Geo-group s.r.o. nie sú dostupné iba pre Šaľu a okolie. Pozrite si aj ďalšie mestá a regióny, v ktorých môžete využiť naše služby, alebo nás kontaktujte so žiadosťou o cenovú ponuku.