GEODET TRNAVA

Hľadáte odborníkov na geodetické práce v Trnave a okolí? Zverte svoj pozemok do rúk geodetom z Trnavy z Geo-group s.r.o. S nami vás čakajú odborné, profesionálne a rýchle práce z oblasti geodézie vo vašej blízkosti.

Geodézia v Trnave: Máte nás takmer za rohom

Dôležitá časť našich klientov býva a stavia práve v tzv. „Slovenskom Ríme“, čiže Trnave. Preto sme sa im rozhodli byť čo najbližšie a poskytujeme geodetické práce aj v meste Trnava a jeho okolí.

Precízne a spoľahlivo plníme požiadavky našich klientov, a to nielen v bezkonkurenčnej rýchlosti a kvalite, ale aj priaznivej cene. Naši geodeti z Trnavy radi zastrešia celý proces prác bez rozdielu na veľkosť pozemku tak, aby ste mohli dať starosti týkajúce sa geodézie bokom. Namiesto toho si radšej pozerajte zariadenie do vášho nového domu, alebo pri rannej kávičke čítajte užitočné informácie na našom blogu.

 

Geodet Trnava: Služby geodetických prác

Dostali ste sa k pozemkom v Trnave a jej okolí? Radi zodpovieme vaše otázky ohľadom geodézie a toho, ako zistíte, čo vlastníte a vecí s tým spojených.

Služby, s ktorými vám vieme pomôcť:

Neváhajte kontaktovať našich geodetov z Trnavy aj s inými požiadavkami. Radi sa pozrieme na to, ako vám vieme vyhovieť.

 

Naši geodeti z Trnavy merajú pomocou kvalitného vybavenia

Žiaden centimeter nezostane nepovšimnutý! Pozemky meriame najnovšou meracou technikou značky Leica Geosystems a Trimble doplnenou o kvalitné hardvérové a softvérové vybavenie pre spracovanie zozbieraných dát a tvorbu výstupov.

Trnava a okolie nie je jediné mesto, kde sa môžete spoľahnúť na našich geodetov. Pozrite si aj ďalšie mestá a regióny, alebo nás kontaktujte so žiadosťou o cenovú ponuku.