GEODET GALANTA

Geodézia v Galante? Áno, presne tak. Geodeti v Galante z Geo-group s.r.o. vám poskytnú geodetické práce profesionálne, rýchlo a za výhodné ceny. Využite naše služby a už nikdy si nebudete musieť klásť otázku: „Ako zistím, čo vlastním?“

Geodetické práce odteraz aj v Galante

Ak potrebujete zamerať pozemok v okolí vodnej nádrže Kráľová, alebo pripraviť technické podklady, naši geodeti z Galanty sú pripravení vám poskytnúť odborné poradenstvo.

Pri výkone geodetických prác sú pre nás najdôležitejšie kritériá precíznosť a spoľahlivosť. Pri plnení požiadaviek zákazníkov zohľadňujeme každý detail, a to so snahou čo najviac sa priblížiť predstave a očakávaniu klienta. Rozsah zákazky alebo veľkosť zameriavaného pozemku nemení nič na skutočnosti, že geodeti z Galanty zabezpečia celý proces od prípravy geometrického plánu, polohopisu a výškopisu až po organizáciu priebehu terénu.

Pokiaľ vás zaujímajú informácie súvisiace s geodéziou, napríklad ako vytýčiť pozemok alebo ako vytýčiť stavbu, neváhajte nazrieť na náš blog.

Geodézia Galanta: Viete, čo všetko zaraďujeme do služieb geodetických prác?

Určenie geografickej osi, vyhotovenie stavby až po určenie súpisného čísla stavby, ale aj mnoho iného vám ponúknu naši geodeti z Galanty v rámci výkonu geodetických prác.

Služby, s ktorými vám vieme pomôcť:

Nepodceňte výber vhodného odborníka. Preto vám odporúčame skontaktovať sa s našimi geodetmi z Galanty a prekonzultovať s nimi vaše požiadavky a očakávania.

 

Geodeti z Galanty merajú presne

Pri meraniach používame meracie techniky značky Leica Geosystems a Trimble. Dopĺňa ich ďalšie hardvérové a softvérové vybavenie slúžiace na spracovanie zozbieraných dát a tvorbu výstupov. Môžete sa preto spoľahnúť, že adresné body budú určené presne a žiadny centimeter neunikne pozornému oku našich geodetov z Galanty.

Okrem Galanty môžete nájsť našich profesionálov aj v rôznych iných mestách a regiónoch, ktoré sú k vám najbližšie.