GEODET NITRA

Potrebujete profesionálov na geodetické práce v lokalite Nitra? Zverte svoj pozemok do rúk geodetom z Nitry z Geo-group s.r.o. Poskytujeme odborné, profesionálne a rýchle práce z oblasti geodézie.

Geodetické práce vo vašej blízkosti – meriame aj v Nitre

Významná časť našich zákazníkov býva a stavia práve pod Zoborom. Preto sme sa im rozhodli byť čo najbližšie a poskytujeme geodetické práce aj v lokalite Nitra.

V Nitre sa nachádza aj naša centrála, no komplexné geodetické služby poskytujeme pre celé Západné Slovensko.

Našim zákazníkom sa snažíme vychádzať čo najviac v ústrety. Precízne a spoľahlivo plníme ich požiadavky, a to nielen v bezkonkurenčnej rýchlosti a kvalite, ale aj cene. Či už ide o menšiu zákazku niekoľkých metrov, alebo budeme merať desiatky kilometrov, naši geodeti z Nitry radi zastrešia celý proces tak, aby ste mohli dať starosti týkajúce sa geodetických prác bokom. Môžete si miesto toho pokojne objednávať zariadenie do vášho nového domu, alebo čítať užitočné informácie na našom blogu.

Geodézia Nitra: Služby geodetických prác

V Nitre poskytujeme rôzne služby – od vypracovania geometrického plánu cez vytýčenie pozemku až po zodpovedanie otázky: „Ako zistím, čo vlastním?“

Služby, s ktorými vám vieme pomôcť:

  • Vypracovanie geometrického plánu, čiže technického podkladu, ktorý je potrebný vždy, keď nastane zmena vo vašej nehnuteľnosti (napr. zlúčenie či rozdelenie pozemkov).
  • Predrealizačné zameranie pozemku (polohopis, výškopis a priebeh terénu).
  • Adresný bod potrebný na udelenie súpisného čísla stavby – s nami ho môžete mať už do 48 hodín.
  • Určenie geografickej osi ulice potrebnej pre register adries.
  • Dokumentácia skutočného vyhotovenia stavby, aby bol váš projekt zmapovaný do posledného detailu.
  • Vytýčenie pozemku na centimeter presne, vďaka čomu si budete istí, že budete stavať a bývať iba na svojom.
  • Vytýčenie stavby – základov slúžiacich na výkopové práce a pôdorysu obvodových múrov s milimetrovou presnosťou.

Neváhajte našich geodetov z Nitry kontaktovať aj s ďalšími požiadavkami. Následne sa pozrieme na to, či vám vieme vyhovieť.

Naši geodeti z Nitry namerajú všetko

Pri meraniach používame najnovšiu meraciu techniku značky Leica Geosystems a Trimble a kvalitné hardvérové a softvérové vybavenie pre spracovanie zozbieraných dát a tvorbu výstupov. Môžete sa tak spoľahnúť na to, že žiadny centimeter vášho pozemku nezostane nepovšimnutý.

Pozrite si aj ďalšie mestá a regióny, v ktorých môžete využiť naše služby, alebo nás kontaktujte so žiadosťou o cenovú ponuku.