GEODÉZIA LEVICE

Chystáte sa stavať v Leviciach? Nechajte všetky zameriavacie práce v rukách našich geodetov z Levíc z Geo-group s.r.o. Ak hľadáte odborné, profesionálne a rýchle práce z oblasti geodézie, ste u nás na správnej adrese.

Profesionálni geodeti už aj v lokalite Levice

Naši zákazníci sú pre nás mimoriadne dôležití a snažíme sa im byť čo najbližšie. Významná časť z nich býva a stavia práve v blízkosti Levického hradu, a preto poskytujeme služby geodézie už aj v Leviciach.

Naši geodeti z Levíc merajú v bezkonkurenčnej rýchlosti a kvalite. Popritom nezabúdajú ani na priaznivé ceny geodézie bez ohľadu na veľkosť pozemkov. Radi zastrešíme celý proces tak, aby sme vám boli čo najviac nápomocní a odbremenili vás od starostí.

TIP: Pokiaľ by vás zaujímali informácie o geodézii, odporúčame vám prečítať si náš blog.

 

Geodézia Levice: Služby geodetických prác

Aké zameranie by ste potrebovali? Budeme merať výškopis, priebeh terénu, či vytvárať geometrický plán? Vďaka našim službám bude odpoveď na otázku „Ako zistím, čo vlastním?“ jednoduchšia, ako kedykoľvek predtým.

Geodetické služby, s ktorými vám vieme pomôcť:

Potrebujete ďalšie práce z oblasti geodézie? Napíšte našim geodetom z Levíc. Následne sa pozrieme na to, či vám vieme vyhovieť.

 

Naši geodeti z Levíc merajú špičkovou technikou

Aby sme zabezpečili čo najpresnejší výsledok, meriame najnovšou meracou technikou značky Leica Geosystems a Trimble. Môžete sa tak spoľahnúť na to, že žiadny centimeter vášho pozemku nezostane nepovšimnutý.

Levice nie sú jediná lokalita, kde nájdete naše geodetické služby. Pozrite si mestá najbližšie k vám a kontaktujte nás so žiadosťou o cenovú ponuku.