GEODET HLOHOVEC

Zháňate geodetov z Hlohovca, ktorí zamerajú váš pozemok na centimeter presne? Ste u nás na správnej adrese. Naši profesionáli na geodéziu z Geo-group s.r.o. poskytujú odborné, rýchle a cenovo dostupné geodetické práce aj v lokalite Hlohovec.

Geodézia odteraz dostupná aj v Hlohovci

Našim klientom sa snažíme byť čo najviac nápomocní, a preto sme sa rozhodli poskytovať geodetické práce aj v Trnavskom kraji. Práve v lokalite Hlohovec totiž býva a stavia významná časť našich zákazníkov.

Okrem blízkej dostupnosti sme vsadili aj na bezkonkurenčnú rýchlosť, kvalitu a cenu našich služieb. Naši geodeti z Hlohovca radi zastrešia menší pozemok o veľkosti zopár metrov, ale aj niekoľkých desiatok kilometrov. Celý proces tak môžete nechať na nás a vy sa počas našich prác môžete sústrediť na zariadenie nového domova, alebo si prečítať informácie o geodézii na našom blogu.

Geodet Hlohovec: Aké služby geodetických prác ponúkame?

Či už potrebujete vypracovať geometrický plán, získať adresný bod, alebo určiť geografickú os ulice, geodeti z Hlohovca sú vám k dispozícii.

Geodetické služby, s ktorými vám vieme pomôcť:

Radi vám pomôžeme aj s ďalšími požiadavkami. Kontaktujte našich geodetov z Hlohovca a pozrieme sa na to, čo pre vás môžeme urobiť.

Naši geodeti z Hlohovca používajú špičkovú technológiu

Meranie pozemku na centimeter presne? Spoľahnite sa na nás. Pri meraniach používame najnovšiu meraciu techniku značky Leica Geosystems a Trimble doplnenú o kvalitné hardvérové a softvérové vybavenie.

Hlohovec nie je jediné mesto, v ktorom poskytujeme geodetické služby. Pozrite si aj naše ďalšie lokality vo vašej blízkosti, alebo nás kontaktujte so žiadosťou o cenovú ponuku.